21 Haziran 2021

Referans Atık Yönetimi Filosuna 6 Adet Atlas Kattı

Referans Atık Yönetimi Filosuna 6 Adet Atlas Kattı
Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, hafif kamyon segmentinin iddialı aracı Atlas teslimatlarında hız kesmiyor. Tasarımı, yük taşıma kapasitesi, güçlü performansı ve ekonomik motoru ile sektörde büyük beğeni toplayan Otokar Atlas; Referans Atık Yönetimi'nin de tercihi oldu. Bilecik Belediyeler Birliği tarafından çöp kamyonu olarak kullanılacak Atlaslar, düzenlenen törenle teslim edildi.
 
Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Türkiye'nin dört bir yanında belediyelerin iş yükünü Atlas ile hafifletmeye devam ediyor. Konforu ve sürüş güvenliğinin yanı sıra güçlü ve ekonomik motoru ile her daim kazandıran Otokar Atlas'ın yeni teslimat adresi Referans Atık Yönetimi oldu.
 
Türkiye'de atık probleminin ortadan kaldırılması amacıyla çevre mevzuatına uygun atık toplanması, taşınması, depolanmasının yanı sıra kent temizliği, katı atık yönetimi ve araç kiralama konusunda 10 yıldır hizmet veren Referans Atık Yönetimi, filosunu Otokar Atlas kamyonlarıyla güçlendirdi. Her hizmete uyarlanabilir esnek yapısıyla yıllardır ticaretin güçlü kahramanı olarak gösterilen ve geçen yıl baştan aşağıya yenilenerek sektörde standartları yeniden belirleyen Otokar Atlas'ın 6 adetlik satışı Otokar Bayii Örnek Otomotiv tarafından gerçekleştirildi.
 
Atlasların teslimat töreni Referans Atık Yönetimi Satınalma Müdürü Kadir Ordukaya, Satınalma Sorumlusu Kadir Tesgün, Otokar Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Seyit Ali Ceylan, Örnek Otomotiv Satış Müdürü İlker Kuzu, Hidromak Satış Müdürü Oktay Pakir'in katılımı ile gerçekleşti.
 
Gerçekleşen törende Referans Atık Yönetimi yöneticileri, aracın sahip olduğu yeni özellikleri  beğendiklerinin altını çizerken, ekonomikliğinin yanı sıra kullanıcı referanslarının Otokar Atlas’ı  tercih etmelerinde etkili olduğunu belirtti. Yeni araçlar Bilecik Belediyeler Birliği tarafından ilde çöp kamyonu olarak kullanılacak.